fbpx
ymd muhasebe ve denetim

Hakkımızda

ymd_muhasebe_logo

MİSYONUMUZ

Zamanınızı ve Çabalarınızı İşinizi Yürütmeye Odaklayın ve Muhasebeyi Bize Bırakın

Misyonumuz, müşterilerimizin gerek yerel gerekse küresel alanda fırsatları değerlendirme, zorlukların üstesinden gelme yönünde yaptığı ve yapacağı çalışmalara yol göstermek, deneyim, kalite ve problem çözme yeteneğimiz ile başarılı olmalarına katkı koymak ve onların güçlenmesi ile birlikte ülkemizin ekonomisinin güçlenmesinde yardımcı olmaktır.

ymd_muhasebe_logo

VİZYONUMUZ

Doğru Kayıt Tutma, İşletmenizin Başarısının Önemli Bir Bileşenidir.

YMD Muhasebe ve Denetim, müşteriler tarafından hizmetine ve bilgisine daima talep duyulan, yüksek kaliteli, itibarlı ve tam anlamı ile profesyonel bir firma özelliği taşıma arzusundadır. Bu arzumuza ulaşmada firmamıza ve müşterilerimize karşı sorumluluğumuzun ve toplum içerisindeki statümüzün farkında olmaya devam edeceğiz. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmaların gerek toplumumuz içerisinde gerekse iş dünyasında, karşılıklı saygıya, dürüstlük ve yaratıcılığın gelişmesine katkı yapması arzumuzdur.

ymd_muhasebe_logo

DEĞERLERİMİZ

Firmamızın İş Etiği Kuralları değerlerimizin belirlenmesinde yol göstericidir.

Değerlerimiz faaliyet gösterdiğimiz Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde faaliyetlerimizin dürüst,duyarlı ve profesyonel bir şekilde yürütülmesini ve yarattığımız itibarın devamını sağlamaktadır.Firmamızın İş Etiği Kuralları değerlerimizin belirlenmesinde yol göstericidir.Bu nedenle değerlerimizi İş Etiği Kuralları temelinde oluşturmaya devam ediyoruz.Dürüst bir şekilde iş yaparız.Kendi aramızda , müşteriler ve resmi kurumlar ile ilişkilerimizde açık ve dürüst hareket ederiz.Kendi itibarımız ile birlikte müşterilerimizin itibarını korumaya özen gösteririz.İnsanlara ve çevreye karşı sorumlu ve saygılı davranırız.Sosyal sorumluluklarımızın farkındayız ve bu sorumluluk içerisinde hareket ederiz.Yaptığımız ve yapacağımız bütün mesleki işleri birlikte ve başarılı bir şekilde yürütürüz.Birbirimize katkı yaparak destek oluruz.

ymd muhasebe ve denetim

Bizimle İletişime Geçin

YMD Muhasebe ve Denetim sahip olduğu engin bilgi birikimi ve tecrübeyle, gerek büyük ulusal şirketlere ve kamu kuruluşlarına, gerekse hızla gelişen ve büyüyen uluslararası şirketlere profesyonel hizmetler sunmaktadır.