fbpx
ymd muhasebe ve denetim

Denetim Hizmetleri

İşletmelerin kurumsal yapılarında gelişim devam ettikçe denetim hizmetlerine olan ihtiyaç da gittikçe artmaktadır.Günümüzde küresel ekonomik uygulamalar geliştikçe işletmeler daha şeffaf ve güvenilir tablolar ortaya koymak zorunda kalmaktadırlar.

Denetim hizmetleri, genelde yasal zorunluluk kapsamında verilmekte buna ilave olarak küresel iş dünyasında faaliyet gösterme niyetinde olan işletmeler de gerçek ve doğru olan bilgileri vermek durumunda kalmaktadır.

YMD Muhasebe ve Denetim hem yerel yasa ve uygulamalar hem de uluslararası denetim standartlarına uygun olarak mali tabloların denetimini yapmaktadır.Güvenilir ve bilgilendirici finansal bilgi üretimi için profesyonellerimiz, uluslararası muhasebe ve denetim standartları konusundaki deneyimlerini KKTC’ndeki muhasebe uygulamaları ile birleştirerek müşterilerimize katma değer sağlayacak hizmetler sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yasal gerekliliklerin yanısıra, kalite ve verimliliği artırmak D.K.Deniz&Co’nun başlıca hedefidir. Deneyimli elemanlarımız tarafından yürütülen istikrarlı denetim yaklaşımımız müşterilerimize değer katmaya odaklanmıştır.

Başlıca hizmetlerimiz aşağıdadır:

YMD MUHASEBE VE DENETİM​

Bizimle İletişime Geçin​

YMD Muhasebe ve Denetim sahip olduğu engin bilgi birikimi ve tecrübeyle, gerek büyük ulusal şirketlere ve kamu kuruluşlarına, gerekse hızla gelişen ve büyüyen uluslararası şirketlere profesyonel hizmetler sunmaktadır.